KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804147

nr 1280 4147

Sture Ekengren

(1918-1996), Sverige

Oljemålning, Lanskap. Signerad. Olja på duk, 51x60 cm

Sture Ekengren, svensk bildkonstnär född 1918, död 1996 .

Utrop:

600 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 20:07:53

Sture Ekengren

Läs mer om Sture Ekengren